OUR STORES

blog-placeholder

Muu info poe kohta!

Store Address10

Tõhusalt kattev ja helendavate värviefektidega spreivärv sobib kasutamiseks nii juustel kui parukatel. Valikus on erksad ja intensiivsed värvitoonid, mis helendavad tumeda ultraviolettvalguse all ning võluvad oma intensiivsusega ereda valguse käes.

Pihusta spreivärv umbes 30cm kauguselt juustele. Värv on väga lihtsalt eemaldatav šampooni ja sooja veega. Värvitud või blondeeritud juustel kasutades soovitame esmalt teha sobivustest väiksel juuksesalgul.

Värv: UV Pink

HOIATUS! ERITI TULEOHTLIK AEROSOOL. Mahuti on rõhu all. Kuumenemisel võib lõhkeda. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Võib põhjustada unisust või peapööritust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast/sädemetest/leekidest/kuumadest pindadest – mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mahuti on rõhu all: mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Toote silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veelkord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole.

Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F. Vältida kokkupuudet silmadega. Kasutada hästi ventileeritud ruumides. Ära tohib visata vaid täesti tühja anuma.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “UV-DAYGLOW SPRAY 150ML”